Зв'язок з нами

СВІТ

В Японії з’явиться міністр з питань самотності

В Японії з'явиться міністр з питань самотності

В Японії з’явиться міністр з питань самотності

Через поширення коронавірусу в країні зросла кількість самогубств серед жінок.

В Японії створять посаду для людини, яка очолить боротьбу із самотністю та ізоляцією в країні. Відповідне доручення дав прем’єр-міністр Японії Есіхіде Суга, повідомляє Nikkei.

За рішенням прем’єра, посаду обійме міністр у справах відновлення життєдіяльності регіонів Тецусі Сакамото. Він буде поєднувати роботу на двох постах.

«Через поширення коронавірусу зросла кількість самогубств серед жінок. Я хочу, щоб ви визначили проблеми та вжили комплексних заходів», – зазначив Суга, звертаючись до Сакамото.

Сакамото також повинен відстежувати стан дитячої бідності в країні, а також координувати допомогу літнім.

Варто відзначити, що подібна посада міністра з питань самотності вже є у Великобританії. Її заснувала екс-глава британського уряду Тереза Мей у 2017 році.

Читайте також:

Служителі храму «Дайгодзі» в японському Кіото і венчурна компанія Terra Space планують запустити в космос невеликий супутник зі статуеткою Будди на борту.

Олімпійські ігри пройдуть в Токіо в 2021 році. Вони повинні вселити надію на тлі глобальної пандемії COVID-19, заявив прем’єр-міністр Японії ЙЕсіхіде Суга.

А президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов призначив свого сина заступником голови уряду. Посада віце-прем’єра нова для країни – вона з’явилась після відповідного президентського указу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня