Зв'язок з нами

В Естонії розпочалися найбільші за 25 років навчання США у Європі

В Естонії розпочалися найбільші за 25 років навчання США у Європі

В Естонії розпочалися найбільші за 25 років навчання США у Європі

Навчання Defender Europe розпочалися в середу ввечері на Центральному полігоні Сил оборони Естонії, відбулися бойові стрільби систем залпового вогню, у четвер увечері відбудеться висадка американських десантників на аеродром Нурмсі.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу генштабу Сил оборони Естонії.

У найбільшій в історії Естонії висадці візьмуть участь сотні парашутистів, із літаків десантують спорядження і важку техніку, а сама операція може зайняти дві або три години.

Defender Europe – найбільша серія навчань армії США у Європі за останні 25 років. Маневри охоплюють 16 країн. В Естонії захист країни в умовах кризи відпрацьовуватиметься в межах навчань Swift Response (Швидка відповідь).

У маневрах візьмуть участь майже 2 500 військовослужбовців з Естонії, США і Великої Британії. Також у них задіють понад 20 літаків і 25 вертольотів. Естонська сторона представлена дружинами Кайтселійту (Виру, Алутагузе і Ярва), Силами спеціальних операцій, 1-ю піхотною бригадою, тиловою службою і військово-повітряними силами.

Читайте також:

Восени Україна і Румунія проведуть спільні навчання «Riverine-2021» за участю Військово-морських сил і прикордонників двох країн. Тренування для військовослужбовців пройдуть в Одеській області.

Наприкінці квітня на Одещині спецпризначенці Державної прикордонної служби, Національної поліції та Національної гвардії взяли участь у міжвідомчих антитерористичних тренуваннях.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня