Зв'язок з нами

COVID-19

В Англії посилили локдаун через високоінфекційний коронавірус

В Англії посилили локдаун через високоінфекційний коронавірус

В Англії посилили локдаун через високоінфекційний коронавірус

Уряд Великої Британії помістив ще більше районів країни під найбільш суворі обмеження через поширення високоінфекційного варіанту COVID-19.

Міністр охорони здоров’я Метт Хенкок заявив, що Мідлендс, північний схід, частина північного заходу і південного заходу будуть переведені на найвищий рівень обмежень з 00.01 четверга. На цьому рівні закриті готельні заклади та другорядні магазини. Також заборонені зустрічі між представниками різних домогосподарств, повідомляє Reuters.

«NHS (служба охорони здоров’я) перебуває під дуже суттєвим тиском; зараз у лікарнях з коронавірусом перебувають понад 21 тисяча осіб. На жаль, цей новий варіант тепер поширюється здебільшого в Англії, і випадки швидко подвоюються. Тому слід застосувати четвертий рівень до більш широкої території», – зазначив Хенкок.

Міністр сказав, що з четверга три чверті населення Англії будуть перебувати під дією найсуворіших обмежень.

Нагадаємо, за рік з початку пандемії, коронавірус мутував у 7 різних штамів. Наразі з усіма ними можна боротися за допомогою вакцини.

З 16 грудня Велика Британія посилила максимальні карантинні заходи в Лондоні і ще кількох регіонах, де було виявлено новий, більш заразний штам COVID-19.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що виявлений в країні новий генетичний вид коронавируса, може бути заразним на 70%. А міністр охорони здоров’я Великої Британії Метт Хенкок зазначив, що ситуація з новим штамом коронавіруса «вийшла з-під контролю» влади – мутований вірус поширюється дуже швидко.

20 грудня ВООЗ заявила, що новий особливо заразний варіант коронавірусу поширився за межі Британії. Його вже виявили у Нідерландах, Данії й Австралії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня