Зв'язок з нами

ГРОШІ

В Англії через кілька днів після відкриття замку з нього вкрали артефактів на понад мільйон доларів

В Англії через кілька днів після відкриття замку з нього вкрали артефактів на понад мільйон доларів

В Англії через кілька днів після відкриття замку з нього вкрали артефактів на понад мільйон доларів

В Англії через кілька днів після відкриття для відвідувачів замку Арандел з нього викрали «незамінних» артефактів на понад мільйон доларів.

Про це заявила адміністрація замку, повідомляє BBC.

Представник замку каже, що викрадені артефакти мають «безцінне історичне значення».

Про пограбування стало відомо 21 травня увечері, спрацювала сигналізація. Водночас замок для відвідувачів після карантину знову відкрили тільки 18 травня.

В Англії через кілька днів після відкриття замку з нього вкрали артефактів на понад мільйон доларів

У поліції кажуть, що прибули на місце події за кілька хвилин. Серед викраденого: золоті чотки, які королева Шотландії Марія принесла на свою страту у 1587 році, кілька чаш для коронації та інші срібні скарби. Їх викрали з вітрини.

Наразі поліція оглядає покинути автомобіль, який знайшли спаленим у сусідньому населеному пункті, щоб встановити, чи причетний він до пограбування.

«Вкрадені предмети коштують багато, але як унікальні артефакти колекції герцога Норфолкського вони мають безцінне історичне значення», — каже представник замку.

Він закликав усіх, в кого є інформація про грабіжників, повідомили про це поліцію. У поліцію просять про теж саме.

«Замок знову відкрився для відвідувачів лише у вівторок, 18 травня, тому, якщо ви відвідували його протягом останніх декількох днів, згадайте і подумайте, чи бачили ви когось, хто поводитися підозріло», — кажуть правоохоронці.

Хто така королева Шотландії Марія?

Вона народилася у 1542 році і стала королевою, коли її батько помер незабаром після її народження. У 1548 році Марію перевезли до Франції, а Шотландією правили регенти.

Вона повернулася в 1561 році, щоб почати своє правління, але була змушена відректися від престолу в віці 24 років.

Після невдалої спроби повернути трон Марія втекла в Англію в пошуках захисту своєї кузини Єлизавети I. Марія колись претендувала на трон Єлизавети, і багато англійських католиків вважали її законною правителькою.

18 років Марія перебувала в неволі, поки її не стратили у 1587 році.

Її син Джеймс став королем Шотландії та Англії.

Читайте також:

Нещодавно у Німеччині затримали ще одного підозрюваного у причетності до викрадення коштовностей з відомої скарбниці «Зелене склепіння» в Дрездені.

Пограбування сталося у ніч на 25 листопада 2019 року. Зловмисники вломилися до скарбниці через вікно та розбили вітрину сокирою, після чого зникли із вкраденими коштовностями. Все це їм вдалося зробити за лічені хвилини.

Після цього, як розповів речник поліції Дрездена, злодії втекли з місця пограбування на авто, яке потім заховали у підземному гаражі за декілька кілометрів від музею та підпалили. Після цього вже на іншій машині, що виглядала як таксі, вони виїхали з Дрездена до Берліна.

У грудні минулого року у Німеччині затримали ще одного підозрюваного у причетності до викрадення коштовностей з відомої скарбниці «Зелене склепіння» в Дрездені.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня