Зв'язок з нами

COVID-19

В американських кінотеатрах скасували маски для COVID-щеплених

В американських кінотеатрах скасували маски для COVID-щеплених

В американських кінотеатрах скасували маски для COVID-щеплених

Три найбільші мережі кінотеатрів у США скасували норму щодо обов’язкового носіння масок для відвідувачів, які повністю отримали щеплення від COVID-19.

Про це повідомляє видання NBC News.

Представники кіномереж AMC Entertainment, Cinemark та Regal Cinemas також повідомили на власних вебсайтах, що відвідувачам, які ще не щеплені повністю, буде запропоновано продовжувати носити захисні маски. Всі три мережі заявили, що дотримуватимуться державних та місцевих стандартів щодо носіння масок, які можуть відрізнятися в окремих штатах.

Решта заходів соціального дистанціювання та протоколи щодо очищення приміщень залишаться чинними.

Кінопокази поновлюють у США після тривалого закриття, пов’язаного з пандемією. Минулого тижня кіностудії та театральні мережі у США розпочали промокампанію з метою залучити глядачів – «Великий екран повернувся».

У світі станом на ранок 30 травня зафіксували 170 637 911 випадків зараження коронавірусом. Зокрема виявлено 3 548 837 смертей, одужали 152 619 598 осіб.

Читайте також:

У США видали перший мільйон доларів переможцеві прищеплювальної лотереї. У найближчий місяць влада Огайо оголосить ще чотирьох переможців.

Влада штату Орегон також оголосила про розіграш лотереї серед жителів, які отримали вакцину від COVID-19. Максимальний виграш для однієї людини — $1 млн.

Американці, які двічі вакциновані від коронавірусу, можуть перестати носити маски або дотримуватися соціальної дистанції у більшості приміщень і на вулиці.

У Техасі, з червня у всіх державних школах скасували носіння масок. Як відомо, 13 травня у США почалася вакцинація підлітків від коронавірусу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня