Зв'язок з нами

ГРОШІ

Уряд заснував компанію для розвитку дешевої іпотеки

Уряд заснував компанію для розвитку дешевої іпотеки

Уряд заснував компанію для розвитку дешевої іпотеки

Міністерство фінансів України створило «Українську фінансову житлову компанію», яка має на меті розвиток доступної іпотеки. Підприємство очолить екс-заступник глави Мінфіну Василь Шкураков.

«Міністр фінансів Сергій Марченко підписав статут ПАТ “Українська фінансова житлова компанія”, що створено для розробки та втілення механізму доступної іпотеки. Зокрема йдеться про фінансові інструменти з можливістю отримання іпотечного кредиту до 7% річних строком на 20 років із залученням до співпраці банків за державного посередництва», – повідомили у Мінфіні.

Бізнес Статті Ціни та попит на нерухомість в Україні: як іпотека та криза обумовлюють кон’юнктуру ринку 22/12/2020

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що в НБУ повинні представити дві програми: іпотеку для населення і кредити малому бізнесу за низькими ставками. Заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб пояснив, що в такому випадку ціна ресурсу повинна складати десь 6%.

У минулому серпні в Офісі президента заявляли, що вже в 2020 році ставки по іпотечних кредитах знизяться до 12-13% річних. У НБУ заявили, що для появи іпотеки під 10% потрібно повністю вийти із карантину та скасувати мораторій на стягнення валютної іпотеки.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня