Зв'язок з нами

COVID-19

Уряд готується послабити карантин та відкрити кордони для іноземців

Уряд готується послабити карантин та відкрити кордони для іноземців

Уряд готується послабити карантин та відкрити кордони для іноземців

Українська влада планує зняти частину карантинних обмежень, зокрема відкрити кафе та дозволити масові заходи,  а також дозволити в’їзд іноземцям, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Глава Кабміну зазначив, що послаблення карантину стало можливим через зменшення динаміки захворюваності на коронавірус.  «В Україні вже другий місяць поспіль відбувається зниження динаміки захворюваності. Давайте всі зробимо так, щоб ситуація з пандемією була і далі контрольована», – сказав Шмигаль.

Послаблення карантину торкнеться усієї території України, уточнив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Розширити можливості для проведення концертних масових, культурних заходів, дозволити працювати різним типам засобів розміщення і зняти тимчасові обмеження для закладів громадського харчування та самоізоляції громадян, а також дозволити перетин кордону іноземцям певних країн», – пояснив очільник Мінкульту.

Бізнес Як бізнес виходить з коронакризи в Україні: прибутки підприємств й відновлення ринку послуг 26/05/2021

Нагадаємо, усі регіони України перейшли до «жовтої» зони карантину. Остання – Донецька область вийшла з «помаранчевої» зони, там повернувся в норму показник відсотку від епідемічного порогу, тепер він становить 94,4% при нормі 100%.  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кілька регіонів України вже готові до переходу в «зелену» зону карантину. В Україні спостерігається позитивна динаміка по захворюваності COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров’я України зазначили, що один регіон повністю готовий до переходу в «зелену» зону карантину. Ще п’ять областей за показниками частково відповідають «зеленій» зоні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня