Зв'язок з нами

СВІТ

Уряд Франції запровадив на 15 днів комендантську годину

Уряд Франції запровадив на 15 днів комендантську годину

Уряд Франції запровадив на 15 днів комендантську годину

Влада Франції вирішила ввести комендантську годину на 15 днів та посилити умови в’їзду для іноземців.

Про це заявив прем’єр-міністр Франції Жан Кастекс, передає BFM TV. Комендантська година у Франції почне діяти з 16 січня і запроваджується як мінімум на 15 днів. А з 18 січня іноземці, які будуть прибувати до Франції з країн за межами ЄС, будуть зобов’язані здати перший тест на коронавірус перед приїздом, другий – по прибуттю, і пройти тижневий карантин.

Такі жорсткі заходи пов’язані з виявленням на території країни британської мутації коронавірусу, а також з поки маловідомим південноафриканським варіантом COVID-19.

Тим часом, у Швейцарії у двох пацієнтів діагностували новий штам коронавірусу, який був вперше виявлений у середині грудня в ПАР. Як і британський штам, він вирізняється підвищеною заразністю.

Нагадаємо, у Британії  новий і більш заразний варіант вірусу, відомий як VUI-202012/01,  знайшли у Лондоні, графстві Ессекс і деяких районах в графствах Кент і Хертфордшир, після того як захворюваність на COVID-19 у цих регіонах різко підскочила.  Британські чиновники повідомили про новий тип вірусу ВООЗ. З 16 грудня Британія посилила карантин через новий штам коронавірусу.

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що новий генетичний вид коронавірусу, виявлений у країні, може бути заразнішим на 70%. Міністр охорони здоров’я Великої Британії зазначив, що ситуація з новим штамом коронавірусу «вийшла з-під контролю» влади. Мутований вірус поширюється дуже швидко.

20 грудня ВООЗ заявила, що новий особливо заразний варіант коронавірусу поширився за межі Британії. Його вже виявили в Нідерландах, Данії та Австралії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня