Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Укрзалізниця» закупить для своєї охорони бойову зброю

«Укрзалізниця» закупить для своєї охорони бойову зброю

«Укрзалізниця» закупить для своєї охорони бойову зброю

Придніпровський філія «Укрзалізниці» виділив кошти для закупки пістолетів Форт-17 вітчизняного виробництва для власної воєнізованої охорони.

Про це повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на громадський контроль держзакупівель Dozorro. На закупівлю партії з 29 пістолетів Форт-17 з бюджету підприємства виділено майже 230 тис. грн, Таким чином, вартість одного бойового пістолета становить близько 8000 гривень. Постачальником (і виробником) цієї зброї є Казенне науково-виробниче об’єднання «Форт» МВС України.

Раніше повідомлялося, що після нападу на жінку в потязі Укрзалізниця хоче підвищити безпеку в потягах, зокрема створити воєнізовану охорону.

Поліцейська охорона коштуватиме «Укрзалізниці» 250 млн грн щороку, оскільки поліція наполягає, щоб ці послуги надавалися платно, заявив член наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко.

Також після випадку з побиттям та спробою зґвалтування пасажирки поїзду «Маріуполь-Київ» Мінтранс планує дозволити провідникам застосовувати засоби захисту. Поки йдеться про газові балончики, щось суттєвіше можуть мати лише правоохоронці.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня