Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Укрзалізниця» визначила винних у аварії під Запоріжжям

«Укрзалізниця» визначила винних у аварії під Запоріжжям

«Укрзалізниця» визначила винних у аварії під Запоріжжям

«Укрзалізниця» усунула низку керівників Придніпровської залізниці через сходження 6 вагонів потягу Інтерсіті + під Запоріжжям. Чиновників підозрюють у недбалості.

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», від виконання посадових обов’язків відсторонений заступник директора, перший заступник начальника, головний інженер служби колії та інші керівники регіональної філії «Придніпровська залізниця».

«Укрзалізниця відсторонила від виконання посадових обов’язків низку керівників Придніпровської залізниці, службова недбалість яких, ймовірно, і привела до сходження 6 вагонів поїзда Інтерсіті+ Київ – Запоріжжя. Попередні висновки службового розслідування причин аварії – грубі порушення в утриманні верхньої будови колії», – йдеться в повідомленні.

Комісія «Укрзалізниці», яка проводить службове розслідування, виявила технологічні порушення під час виконання колійних робіт на цій ділянці. Крім того, встановлено порушення при веденні журналів обліку.

«Встановлюємо жорсткий контроль за станом залізничних колій. Безпека наших пасажирів і співробітників на першому місці. Ми не будемо терпіти службову недбалість і бездіяльність. Уже є попередні результати розслідування аварії потягу і перелік винних, яких ми притягнемо до відповідальності, а коло відповідальних осіб може бути розширено. Також за вказаним фактом Національна поліція відкрила кримінальне провадження»- заявив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Нагадаємо, 29 березня поїзд «Інтерсіті» №732, який прямував з Києва в Запоріжжя, зійшов з рейок в районі Славгорода (Дніпропетровська область).

Раніше «Укрзалізниця» повідомила про сходження 8 вантажних вагонів на станції Воскобойня Дніпропетровської області. Через це затрималися потяги південного напрямку.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня