Зв'язок з нами

«Укрзалізниця» відновлює сполучення між двома великими містами

«Укрзалізниця» відновлює сполучення між двома великими містами

«Укрзалізниця» відновлює сполучення між двома великими містами

З 27 квітня «Укрзалізниця» відновлює пряме щоденне залізничне сполучення між Кривим Рогом та Одесою.

«Вже напередодні травневих свят жителям Кривого Рогу стане набагато легше й вигідніше дістатися морських курортів Одеського регіону, адже перший рейс у південному напрямку 27.04 о 18:10, прибуття до Одеси о 06:36. У зворотному напрямку рейс з Одеси 28.04 о 20:20, прибуття до Кривого Рогу о 10:10 ранку. У перевезенні будуть задіяні до п’яти причіпних фірмових купейних вагонів. На дільниці П’ятихатки — Одеса — П’ятихатки вагони курсуватимуть у складі поїзда №53/54 Дніпро — Одеса. Відповідно, на дільниці П’ятихатки — Кривий Ріг вони будуть окремим поїздом», – повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

«Укрзалізниця» обіцяє суворо стежити за дотриманням карантину в потягах і просить людей повідомляти про відмову носіння масок іншими пасажирами або провідницями.

Раніше «Укрзалізниця» відновила рух потягів між Львовом і Рівне. Регіональні поїзда з зупинками в Підзамче, Бродах, Дубно та Здолбунові почали рух з 9 квітня.

«Укрзалізниця» внесла ряд змін в розклад руху поїздів далекого прямування. Зокрема, було скасовано кілька рейсів до Західної України і заплановані додаткові рейси перед літнім сезоном, призначення яких буде залежати від епідеміологічної ситуації в країні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня