Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Укрзалізниця» дозволить перевезення велосипедів у потязі

«Укрзалізниця» дозволить перевезення велосипедів у потязі

«Укрзалізниця» дозволить перевезення велосипедів у потязі

«Укрзалізниця» завершує капітально-відновлювальний ремонт чергового електропоїзду для регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Поїзд оснастять спеціальними утримувачами для перевезення велосипедів.

Про це повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

«Протягом найближчого часу десять відремонтованих вагонів будуть прийняті в експлуатацію залізницею і виїдуть на колію для якісного обслуговування пасажирів.

При плануванні ремонтів «Укрзалізницею» було прийнято рішення обладнати вагони місцями для перевезення велосипедів, а також збільшити зручність користування. Кріплення для велосипедів знаходяться в першому і десятому вагонах», – відзначили в компанії.

««Укрзалізниця» сконцентрована на поліпшенні якості приміського руху і підтримує екологічний транспорт. Саме тому ми прийняли рішення зробити приміський транспорт більш зручним для велосипедистів. Наступним кроком стане підвищення інклюзивності приміських поїздів», – пояснив в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Крім капітального ремонту, на зазначених поїздах провели комплекс модернізацій, спрямований на поліпшення умов перевезень пасажирів і підвищення надійності електропоїздів в експлуатації.

Для зручності пасажирів встановили блоки сидінь з поліпшеними ергономічними властивостями, вагони обладнають сучасним освітленням, тонованими склопакетами.

«Для забезпечення безпеки руху електропоїздів підвищена надійність ходової частини, замінено застаріле електрообладнання на сучасне, встановлено сучасне світлосигнальне обладнання. Ремонт електропоїздів виконав Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ).

Також під час ремонту в вагонах була встановлена нова сучасна пожежна сигналізація з датчиками на вогонь і задимлення, відеоспостереження для запобігання вандалізму, вагон оснащений відеокамерами по зовнішньому периметру і в голові поїзду», – йдеться в повідомленні.

Протягом 2021 року запланували капітально-відновлювальним ремонтом оновити 40 секцій електропоїздів, 11 секцій – капітальними ремонтами, додали в компанії.

В умовах депо передбачено виконати капітальний ремонт 25 секцій електропоїздів та 4 дизель-поїздів.

«Поточні ремонти будуть виконані на 5040 секціях електропоїздів та 292 дизель-поїздах», – додали в компанії.

Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця» відновлює повноцінне курсування поїздів далекого прямування, рух в яких було тимчасово обмежено через локдауна. Зараз заборона висадки і посадки пасажирів діє тільки в Житомирській області.

Своїм розпорядженням Кабінет міністрів оголосив відбір кандидатів на зайняття посад двох членів Наглядової ради АТ «Укрзалізниця».

В «Укрзалізниці» повідомили про високу зацікавленість пасажирів в подорожах під час травневих свят. 30 квітня попит на квитки виявився на 23% вищим за середнє значення з початку року.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня