Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Укрпошта» продовжує доставляти відправлення до Білорусі, змінює спосіб доставки на наземний

«Укрпошта» продовжує доставляти відправлення до Білорусі, змінює спосіб доставки на наземний

«Укрпошта» продовжує доставляти відправлення до Білорусі, змінює спосіб доставки на наземний

«Укрпошта» продовжує доставляти відправлення у напрямку Білорусі з України, доставка посилок здійснюватиметься наземним автотранспортом.

Про це повідомила прес-служба компанії у вівторок.

«Укрпошта» зазначає, що не використовуватиме авіатранспорт для доставки відправлень до Білорусі у зв’язку з рішенням Кабміну про припинення авіасполучення з Білоруссю з 26 травня.

Компанія повідомила, що надасть можливість «Білпошті» відправляти посилки українським клієнтам. Забезпечить також транзит відправлень інших пошт світу до Білорусі наземним транспортом.

Крім того, «Укрпошта» планує і далі виконувати спільний проект з авіакомпанією Windrose («Роза вітрів») для міжнародного мобільного маркетплейсу Joom, у рамках якого виконуються регулярні вантажні чартерні рейси з Гонконгу до Києва з подальшим транспортуванням частини відправлень для Молдови та Білорусі.

Водночас «Укрпошта» зазначає, що через зміну способу доставки можливі зміни в термінах доставки відправлень до Білорусі.

Нагадаємо, після примусової посадки ВПС Білорусі пасажирського літака Ryanair у Мінську та затримання пасажира борта – опозиційного діяча Романа Протасевича Україна оголосила про припинення авіасполучення з Білоруссю з 00:00 годин 26 травня.

Українським авіакомпаніям і літакам буде заборонено виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь. Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна тільки виграє від цього рішення.

Білорусь вважає рішення України припинити авіасполучення між країнами «обурливим» і безпідставним, та вручила Міністерству закордонних справ України ноту протесту.

Україна може відновити авіасполучення з Білоруссю, якщо влада країни усуне причини, через які були запроваджені санкції.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня