Зв'язок з нами

COVID-19

Українцям почали продавати підробні спецквитки на столичний транспорт: як відреагувала влада

Українцям почали продавати підробні спецквитки на столичний транспорт: як відреагувала влада

Українцям почали продавати підробні спецквитки на столичний транспорт: як відреагувала влада

Департамент транспортної інфраструктури КМДА звернувся до Головного управління Нацioнальної поліції через оголошення щодо продажу в мережі Інтернет спецквитків для проїзду у громадському транспорті на період локдауну.

Як повідомляє прес-служба КМДА, розпочалась видача спецквитків на проїзд у громадському транспорт, і одразу в мережі Інтернет почали з’являтися оголошення про їх продаж.

У департаменті наголосили, що спецквитки безкоштовно видаються тим організаціям, які забезпечують життєдіяльність країни та міста – це медичні працівники, правоохоронці, працівники житлово-комунальної сфери, робітники супермаркетів та аптек, соціальні працівники тощо.

Зазначимо,  столична влада підготує близько 400 тисяч спецперепусток, щоб організувати обмежений доступ громадян в транспорт з 5 до 16 квітня. КМДА оприлюднила Порядок отримання спеціальних перепусток для проїзду в громадському транспорті під час локдауну. Згідно з ним, спецперепустки будуть видаватися виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Через складну ситуацію з коронавірусом локдаун у столиці посилять з 5 квітня. Як заявив міський голова Києва Віталій Кличко, з найближчого понеділка будуть закриті школи і дитячі садочки, а для громадського транспорту запровадять спецперепустки.

У КМДА уточнили, хто отримає спецперепустки для проїзду в транспорті.

Раніше ми писали, що у столичній Держпродспоживслужбі назвали ситуацію із COVID-захворюваністю у місті критичною і очікували, що рішення про посилення карантину буде ухвалено цього тижня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня