Зв'язок з нами

Українці можуть відкрити бізнес швидше за всіх у світі: Федоров розповів про нові функції для підприємців у «Дії»

Українці можуть відкрити бізнес швидше за всіх у світі: Федоров розповів про нові функції для підприємців у «Дії»

Українці можуть відкрити бізнес швидше за всіх у світі: Федоров розповів про нові функції для підприємців у «Дії»

Діяльність українського бізнесу значно полегшилась завдяки новим сервісам у «Дії», презентованим на Diia Summit 2.0. Тепер зареєструвати ФОП і потужності операторів ринку можна автоматично у кілька кліків, а заповнення заявки займе 10 хвилин, без візитів до чиновників та на пошту, повідомив глава Мінцифри Михайло Федоров.

Завдяки новим функціям у «Дії» підприємці також можуть з легкістю сплатити податки і подати декларації, а «Дія» нагадає про кінцеві строки оподаткування та декларування. Як «Дія» спрощує життя українського бізнесу розповів віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації у колонці для НВ. Головне за хвилину.

Потужності операторів ринку тепер реєструються онлайн на порталі «Дія» – без написання листів до Держспоживслужби чи ЦНАП та спілкування з чиновниками. «Тепер немає потреби відправляти заяву в конверті чи мати небажану розмову з натяком на винагороду. Подати заявку можна на порталі Дія за 10 хвилин у декілька кліків». У 2020 році в Україні було зареєстровано понад 86 тисяч операторів потужностей ринку.

Відкрити ФОП онлайн українські підприємці можуть усього за 10 хвилин у «Дії». «Це найшвидша реєстрація бізнесу в світі. А відтепер ще й автоматична і займає менше двох секунд». Тоді як обробка заявки у держреєстратора – мінімум 21 хвилина, не враховуючи часу на візит у держустанову. «Завдяки автоматизації реєстрації ФОП, можна було б зекономити 43 роки робочого часу». За тиждень існування автоматичної реєстрації ФОП українці подали понад тисячу звернень. «Це нова та безумовно приємна реальність для українського бізнесу».

Сплата податків і заповнення декларації для підприємців – у кілька кліків на порталі «Дія» без нервів, заплутаних обчислень та найму бухгалтера чи платного сервіса. «Замість двох сторінок, де з більше 30 полів декларації треба знати, які правильно заповнити, — всього 4 запитання». Далі «Дія» впише дані у декларацію, а решта інформації підтягується із реєстрів автоматично.  Зараз послуга стартувала для ФОП 1−3 групи без найманих працівників на спрощеній системі. Вони можуть сплатити єдиний податок, ЄСВ та задекларувати доходи у «Дії» з використанням нового сервісу «Дія.Підпис».

«Дія» нагадає підприємцям про строки сплати податків та подачі декларацій. «За кілька днів до кінця терміну оплати Дія надішле сповіщення, щоб ви встигли все внести та не потрапили під штрафи за борги». По деклараціям теж будуть сповіщення – коли її прийняли, а також якщо потрібно внести виправлення та подати заново.

Продуктами «Дії» користуються 10 мільйонів українців – кожен четвертий громадянин. «Наша мета — зробити Україну найзручнішою країною у світі, з точки зору отримання послуг. Без корупції, паперів, черг та ходіння по кабінетах чиновників».

Fintech in Ukraine Статті Повна цифровізація державних послуг за три роки та 13 нових сервісів у «Дії»: що Мінцифри обіцяло на Diia Summit 2.0 18/05/2021

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації України 17 травня на Diia Summit 2.0 презентувало нові сервіси у «Дія». На порталі та у застосунку «Дія» запрацювали 13 нових послуг для громадян і бізнесу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня