Зв'язок з нами

ГРОШІ

Український малий та середній бізнес зможе отримати міжнародні кредити

Український малий та середній бізнес зможе отримати міжнародні кредити

Український малий та середній бізнес зможе отримати міжнародні кредити

Міжнародний банк реконструкції та розвитку виділив 100 млн доларів на програму пільгового кредитування експортоорієнтованого малого і середнього бізнесу в Україні.

Як повідомляє прес-служба Мінфіну, 19 квітня Кабмін прийняв постанову про реалізацію інвестпроєкту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проєкту доступу до довготермінового фінансування». Ним передбачено залучення кредиту від МБРР в розмірі 100 млн дол для надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування. Уряд також підтримав розпорядження президента про утворення української делегації для участі у переговорах з МБРР. Голову правління «Укрексімбанку» уповноважили на підписання гарантійної угоди між Україною та МБРР.

У Мінфіні вказують, що реалізація цього проекту сприятиме нарощенню українського експортного потенціалу, розширенню виробничих потужностей реального сектору, і матиме позитивний вплив на розвиток експортоорієнтованих малих та середніх підприємств.

Минулого грудня Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку уклали угоду про позику у розмірі 100 млн доларів для реалізації проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження».

Також Міжнародний банк реконструкції та розвитку виділить 200 мільйонів доларів кредитного фінансування для України у межах програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство». Сама угода з МБРР про позику для України була укладена 27 серпня 2019 року.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня