Зв'язок з нами

COVID-19

Українські COVID-паспорти хочуть зробити сумісними з європейськими

Українські COVID-паспорти хочуть зробити сумісними з європейськими

Українські COVID-паспорти хочуть зробити сумісними з європейськими

Україна спільно з Єврокомісією буде працювати над сумісністю українського і європейського цифрового сертифікату про імунітет від COVID-19. Паспорти про вакцинацію покликані спростити подорожі європейськими країнами.

Домовленостей досягла віце-прем’єр уряду України Ольга Стефанишина під час зустрічі з віце-президентом Єврокомісії Вірою Юровою, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці в Facebook.

Глава уряду зазначив, що COVID-паспорт буде підтверджувати наявність щеплень від коронавірусу, або ж факт, що людина перехворіла і здала тести.

«Сумісність українського і європейського сертифікатів дасть можливість українцям безперешкодно подорожувати Європою», – додав він.

В Європі вже йде активна підготовка до запуску COVID-паспортів, їх власники можуть отримати більше можливостей і в звичайному житті.

Країни Європейського Союзу 14 квітня офіційно домовилися про введення COVID-паспортів (сертифікатів вакцинації) для подорожей. Нові документи допоможуть відновленню туризму цього літа.

У Данії почали видачу спеціальних COVID-паспортів для відвідування громадських місць. Документ можна отримати після вакцинації від коронавируса або при наявності негативного результату тесту.

Литва працює над створенням національного «паспорта вакцинації». Він повинен з’явитися до кінця квітня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня