Зв'язок з нами

ГРОШІ

Українська компанія відхрещується від поставок в окупований Крим

Українська компанія відхрещується від поставок в окупований Крим

Українська компанія відхрещується від поставок в окупований Крим

У «Об’єднаній гірничо-хімічної компанії» прокоментували повідомлення про постачання ільменітового концентрату через порт Кавказ підприємствам, розташованим на окупованих територіях, а також інформацію про продаж продукції підприємствам за заниженими цінами. Опубліковані раніше в ЗМІ відомості в організації назвали невідповідними дійсності.

Подібні повідомлення публікуються з метою очорнення репутації державного підприємства і зриву процесу приватизації компанії, повідомляється на сайті компанії.

«Відповідно до умов договорів між АТ «ОГХК» і контрагентами, співпраця ведеться на умовах FCA, визначеними міжнародними правилами логістики Incoterms. Згідно із зазначеними умовами, кінцевою точкою збуту продукції визначається ст. Нова Борова (м Іршанськ), подальший логістичний ланцюжок переходить під безпосередню відповідальність покупця», – йдеться в повідомленні.

ОГХК є відповідальним українським підприємством і вимагає від усіх клієнтів дотримання обов’язкової умови – заборони проведення будь-яких торгово-економічних операцій на санкційних територіях, відзначили в прес-службі.

«У разі виявлення невідповідності заявленим умовам при підписанні угоди про співпрацю або при виконанні контракту ОГХК зобов’язується припинити співпрацю з фірмою-контрагентом без можливості перегляду рішення», – відзначили в «Об’єднаній гірничо-хімічній компанії» .

«Твердження про нібито продаж титаномісткої сировини за заниженими цінами є абсолютним фейком. Співпраця АТ «ОГХК» з усіма контрагентами ведеться на адекватних поточних ринкових умовах, титановмістна сировина реалізується покупцям за цінами, повністю відповідними середнім значенням для аналогічних контрактів на світових ринках», – йдеться в повідомленні.

«Про торгівлю на Крим ОГХК має чітку позицію: перш за все ми є українським підприємством і не підтримуємо агресію Росії проти нашої держави і окупацію Криму. ОГХК на санкційні території сировину не постачає. Більш того, в угодах з нашими клієнтами є умова неможливості здійснювати перепродаж нашої сировини на санкційні території. ОГХК готується стати першою ластівкою великої приватизації, торги за підприємство стартують зовсім скоро. У приватизації, як масштабного процесу, є прихильники і критики. Другі якраз і намагаються створити якомога більше негативу навколо компанії, поширити фейкові новини», – підкреслив т.в.о. голови правління АТ «ОГХК» Артур Сомов.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України розслідує можливі поставки титанової сировини виробництва Об’єднаної гірничо-хімічної компанії в окупований Крим.

Дзержинський райсуд Кривого Рогу 29 січня повторно розглянув клопотання компанії TRIMMCO ADE PTE LTD, яку пов’язують з бізнесменом Віталієм Кучуком, в якому трейдер попросив скасувати арешт рутила Об’єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК) в порту Одеси, представивши нове обставина – додаткову угоду до контракту .

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня