Зв'язок з нами

COVID-19

Україна завершує переговори з трьома виробниками вакцин від коронавірусу

Україна завершує переговори з трьома виробниками вакцин від коронавірусу

Україна завершує переговори з трьома виробниками вакцин від коронавірусу

Україна вийшла на фінальний етап переговорів із трьома розробниками вакцин від Covid-19, серед яких британська компанія AstraZeneca.

Про це повідомила нардеп від «Слуги народу» Євгенія Кравчук за підсумками наради із главою МОЗ Максимом Степановим, передає РБК-Україна.

Велика Британія стала першою країною в світі, що схвалила для використання вакцину проти COVID-19, розроблену вченими Оксфордського університету та фармацевтичною компанією AstraZeneca. 82-річний Брайан Пінкер першим у Британії імунізувався вакциною від коронавірусу AstraZeneca і Оксфордського університету в рамках масової вакцинації.

У грудні МОЗ України обговорив з британською компанією AstraZeneca терміни, умови і логістику поставок її вакцини від COVID-19 в Україну.

Україна може отримати в межах COVAX вакцини від AstraZeneca, Novavax або Johnson & Johnson, які входять до портфеля програми. Дві останні ще не завершили випробування.

Вакцинація від коронавірусу в Україні стартує у середині лютого, щеплення отримають 367 тисяч осіб. Імунізацію проводитимуть препаратами від китайської Sinovac закупленими у приватному порядку та американської Pfizer, яку отримають від COVAX.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня