Зв'язок з нами

СВІТ

Україна запропонувала прем’єру Ізраїлю бути посередником у переговорах з РФ

Україна запропонувала прем’єру Ізраїлю бути посередником у переговорах з РФ

Україна запропонувала прем’єру Ізраїлю бути посередником у переговорах з РФ

Україна звернулася з проханням до прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху виступити посередником у переговорах з Російською Федерацією. Він обіцяв постаратися.

Про це в ефірі телеканалу i24News заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук. «Про що ми вже попросили ізраїльського прем’єр-міністра? Стати можливим посередником у цьому сценарії (переговорах України з Росією, – ред.). Тому що, очевидно, що у нього хороші відносини з Путіним і Зеленським. І я радий сказати, що прем’єр-міністр не сказав «ні». Він сказав, що постарається. Ми раді, що пан Нетаньяху не відхилив цю місію, а навпаки – він показав свій інтерес і бажання допомогти», – вказав дипломат.

Нагадаємо, 20 квітня Зеленський оприлюднив відеозвернення до українців, в якому він також звернувся до президента РФ Путіна. Президент заявив, що Україна не хоче війни, але готова до неї та запропонував Путіну зустрітись «у будь-якій точці українського Донбасу». У РФ назвали заяву Зеленського такою, що не має сенсу і сказали, що Путін не буде їхати у регіон, який Зеленський навіть не контролює. Сам Путін згодом порадив Зеленському говорити з бойовиками напряму, а для обговорення відносин з РФ їхати до нього в Москву.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня