Зв'язок з нами

ГРОШІ

Україна веде переговори з США щодо постачання газу з LNG-терміналів

Україна веде переговори з США щодо постачання газу з LNG-терміналів

Україна веде переговори з США щодо постачання газу з LNG-терміналів

Під час зустрічі представників «Оператора ГТС України» з дипломатичним корпусом посольства США в Україні обговорювалося питання енергетичної безпеки України та Європи. У майбутньому можливі поставки газу з LNG-терміналів.

Про це повідомив керівник компанії «Оператор ГТС України» Сергій Макогон на своїй сторінці в Facebook.

«Не обійшли в розмові і нові потенційні можливості і проекти, зокрема, транспортування природного газу з LNG-терміналів», – повідомив він.

Директор компанії додав, що США були і залишаються послідовним партнером у боротьбі за енергетичну безпеку України.

«Зараз це вкрай важливо для нас, оскільки Україна повинна зберегти за собою статус основного транзитера російського газу в Європу», – додав Макогон.

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін ще раз підтвердила, що ««Північний потік-2»- погана угода».

Під час зустрічі було обговорено «забезпечення різних джерел поставок газу в ЄС і Україною», йдеться в повідомленні посольства США в Twitter.

Раніше повідомлялося, що внаслідок побудови Турецького газопроводу Україна вже втратила можливість транзиту газу в Туреччину, Грецію, Болгарію і Румунію. Наступною може стати Угорщина.

Оператор ГТС України повідомив, що в першому кварталі поточного року оператори ГРС несанкціоновано відібрали з системи магістральних газопроводів майже 1,1 млрд кубометрів газу для власних виробничо-технологічних витрат (ПТР). Показники виявилися в три рази вище, ніж дані за весь 2020 рік.

Верховна Рада провалила голосування за постанови, якими Кабміну доручали повернути пільговий тариф на електроенергію, ввести мораторій на підвищення тарифів на енергоносії і знизити тарифи на розподіл газу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня