Зв'язок з нами

COVID-19

Україна уклала контракт на 10 млн доз вакцини Pfizer

Україна уклала контракт на 10 млн доз вакцини Pfizer

Україна уклала контракт на 10 млн доз вакцини Pfizer

Україна 6 квітня уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини.

Як нагадали в Офісі президента, про поставку вакцини ще у лютому домовлявся президент Зеленський з головним виконавчим директором Pfizer Альбертом Бурлою. «Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це», – повідомив Володимир Зеленський. Коли саме почнуться поставки, президент не уточнив.

Раніше Україна отримала підтвердження про постачання додатково 1 млн доз вакцини від Pfizer / BioNTech в рамках програми COVAX. У найближчі тижні в рамках COVAX в Україну привезуть 117 тисяч доз вакцини Pfizer.

Терміни поставки вакцини Pfizer в рамках COVAX постійно відкладаються. 22 лютого заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що вакцина компанії Pfizer буде поставлена Україні в рамках механізму COVAX на початку березня, затримка пов’язана з перенесенням термінів з боку COVAX.

Глава МОЗ раніше повідомив про збільшення поставок вакцини NovaVax із 10 до 15 мільйонів доз. В ОП обіцяли, що кожні 10 днів Україна буде отримувати нову партію вакцини.

Перша поставка безкоштовної вакцини від коронавірусу за механізмом COVAX в Україну відкладається на середину квітня.  Мають прибути препарати AstraZeneca і Pfizer.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня