Зв'язок з нами

COVID-19

Україна отримає COVID-вакцини одразу від трьох виробників

Україна отримає COVID-вакцини одразу від трьох виробників

Україна отримає COVID-вакцини одразу від трьох виробників

Україна може отримати вакцини проти коронавірусу від трьох різних виробників практично одночасно, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Усі вони будуть ліцензовані в Україні та схвалені ВООЗ.

Усього Україна веде переговори із 6 розробниками вакцин, проте уряд не може озвучувати назви чи параметри через договори про нерозголошення, сказав Шмигаль в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«На сьогодні є можливість вибирати з трьох вакцин, і швидше за все, у перших партіях ми будемо мати три різних вакцини. Всі вони однозначно будуть ліцензовані в Україні, однозначно будуть схвалені ВООЗ і в інших країнах. Тобто, це будуть вакцини з підтвердженим відсотком ефективності»

— Денис Шмигаль прем’єр-міністр України

Нагадаємо, Україна вийшла на фінальний етап переговорів із трьома розробниками вакцин від Covid-19, серед яких британська компанія AstraZeneca.

У лютому Україна повинна отримати 910 000 доз вакцини і почати перший етап імунізації населення, повідомили у МОЗ.  Імунізацію проводитимуть препаратами від китайської Sinovac закупленими у приватному порядку державою та американської Pfizer, яку отримають від COVAX.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня