Зв'язок з нами

COVID-19

Україна, Грузія та Молдова звернулись до ЄС щодо вакцин

Україна, Грузія та Молдова звернулись до ЄС щодо вакцин

Україна, Грузія та Молдова звернулись до ЄС щодо вакцин

Уряди України, Грузії та Молдови закликали ЄС створити механізм поставок вакцин від COVID-19 для країн «Східного партнерства» за принципом, який Євросоюз застосував до Західних Балкан. Про це йдеться у спільному зверненні країн до президента Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн.

«У своєму листі до очільниці ЄК Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр Грузії Іраклі Гарібашвілі та в.о. Прем’єр-міністра, Міністр закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Ауреліу Чокой звернулися до Європейської Комісії з проханням розробити Механізм передачі вакцини ЄС для країн ініціативи «Східного партнерства» за тим самим принципом, який нещодавно було застосовано до країн Західних Балкан. Такий підхід у поєднанні з іншими зусиллями країн-партнерів допоміг би уникнути проблем нестачі вакцини та забезпечити її необхідну кількість у розумні терміни»

— Урядовий портал

Нагадаємо, Європейський союз закупить вакцини від коронавірусу для країн Східного партнерства. Не виключено, що ці вакцини зможуть отримати й українські медики.

Як повідомлялось, Європейський Союз відправив близько 100 мільйонів доз ковід-вакцини в Японію. Окрім того, країни ЄС, що входять в ініціативу «Команда Європи» по допомозі третім країнам у подоланні пандемії COVID-19 і її наслідків, заявили що виділять 1 мільярд євро для налагодження виробництва вакцини та інших медичних препаратів для боротьби з коронавірусом в Африці.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня