Зв'язок з нами

СВІТ

Угорщина єдина з країн ЄС відмовилася від нової угоди на вакцини Pfizer

Угорщина єдина з країн ЄС відмовилася від нової угоди на вакцини Pfizer

Угорщина єдина з країн ЄС відмовилася від нової угоди на вакцини Pfizer

Угорщина єдиною з країн Європейського Союзу вирішила відмовитися від нової угоди, яку Єврокомісія підписала з Pfizer і BioNTech на поставку до 1,8 мільярда доз вакцини від коронавірусу.

Про це повідомляє Reuters.

Єврокомісія в четвер підтвердила третю угоду з компаніями про купівлю до 1,8 мільярда доз до 2023 року після 600 мільйонів доз, замовлених за двома попередніми контрактами.

«Угорщина відмовилася від угоди з Pfizer», – заявив представник ЄС.

Гергей Гуйяш, глава адміністрації прем’єр-міністра Віктора Орбана, підтвердив, що Угорщина вирішила не брати участі в спільних закупівлях, висловивши впевненість у наявному у країні постачанні вакцин.

Гуйяш додав, що Угорщина також утримається від закупівлі інших вакцин через схему закупівель ЄС. «Угорщина не хотіла б брати участь в наступному розділі брюссельської програми закупівель вакцин», – сказав він на пресконференції.

Він додав, що навіть якщо буде необхідна ревакцинація, «є багато вакцин зі східних і західних джерел».

Як відомо, Угорщина була єдиною країною ЄС, яка почала використовувати російську та китайську вакцини від коронавірусу до їх схвалення регулятором ЄС з лікарських засобів.

22 січня Угорщина уклала контракт на постачання російської вакцини від COVID «Супутник V».

Читайте також:

В Україні за минулу добу, 20 травня, підтвердили 4 984 нових випадків коронавірусу. Найбільше заражень за вчора виявили в Києві (453), Донецькій (408), Дніпропетровській (405), Запорізькій (354) та Київській (348) областях.

Новий Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко має намір до кінця цього року провакцинувати всіх бажаючих.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна є аутсайдером у питанні вакцинації населення від COVID-19, оскільки «ми не в пріоритеті з точки зору поставок вакцин».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня