Зв'язок з нами

COVID-19

У ЗСУ призначили терміни вакцинації українських військових

У ЗСУ призначили терміни вакцинації українських військових

У ЗСУ призначили терміни вакцинації українських військових

Тимчасово виконуючий обов’язки командувача Медичних сил Сергій Халік заявив, що вакцинація проти коронавірусу у Збройних силах України запланована на кінець лютого. Її будуть проводити спеціальні бригади, які вже пройшли відповідну сертифікацію.

«Під час першого етапу вакцинації в Збройних силах щеплення отримають військовослужбовці, які стримують збройну агресію Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях», – сказав Халік інформаційному агентству «АрміяInform».

Також він додав, що на першому етапі щеплення отримають особи, які незабаром плануються на ротацію, військовослужбовці, які беруть участь в міжнародних операціях із підтримання миру і безпеки, а також медичний персонал.

За умов обмеженого доступу до вакцини від коронавірусу щеплення тих, хто перехворів, можуть відкласти. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час «години запитань до уряду» повідомив про плани відомства в разі погіршення епідситуації в Україні. Вводитимуться локальні обмеження, в залежності від показників захворюваності в регіонах.

Нинішні темпи вакцинації проти коронавірусу дозволять світу повернутися до нормального життя не раніше ніж через 7 років. Для цього необхідно буде прищепити 75% населення планети.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня