Зв'язок з нами

COVID-19

У ВООЗ розповіли, як безпечно зустріти свята в умовах пандемії

У ВООЗ розповіли, як безпечно зустріти свята в умовах пандемії

У ВООЗ розповіли, як безпечно зустріти свята в умовах пандемії

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Ґебреесус розповів, як убезпечити себе в умовах пандемії СOVID-19 в період новорічних свят. Голова організації радить залишатися вдома і дотримуватися протиепідемічних заходів.

Про це Тедрос Аданом Ґебреесус написав на своїй сторінці в Twitter.

«Всі ми хочемо бути з нашими близькими під час майбутніх свят, але ми не повинні розслаблятися. Через COVID-19 свята пройдуть не так, як зазвичай, але це не означає, що ми не зможемо їх відзначити», – написав глава ВООЗ.

Не варто подорожувати на Різдво без необхідності, зазначив голова ВООЗ. Краще залишатися вдома з рідними, уникаючи великого скупчення людей.

«Якщо ви все ж зустрінетеся з членами інших сімей, зробіть це на вулиці, якщо зможете, збережіть дистанцію і надіньте маску. Завжди дотримуйтеся локальних або національних установок», – сказав гендиректор ВООЗ.

Варто також уникати багатолюдних шопінг-центрів, не робити покупок в «пікові години», додав він. По можливості краще здійснювати шопінг в режимі онлайн.

Крім того, глава ВООЗ нагадав про маски, соціальну дистанцію і дезінфекцію рук під час користування громадським транспортом.

«Якщо люди відчувають себе погано – не подорожують!» – підкреслив він.

6 грудня Україна за кількістю інфікованих коронавируса піднялася з 17 на 16-е місце в світі. Всього з початку пандемії COVID-19 виявили у 813 306 українців.

Навіть якщо Україна отримає вакцину від коронавируса навесні, масова вакцинація населення почнеться не раніше середини 2021 року.

В Україні вчора виявили більше 11 500 нових випадків COVID-19. В цілому з початку пандемії зафіксовано вже понад 813 000 випадків коронавирусной хвороби.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня