Зв'язок з нами

COVID-19

У ВООЗ попередили про нову тенденцію COVID-пандемії

У ВООЗ попередили про нову тенденцію COVID-пандемії

У ВООЗ попередили про нову тенденцію COVID-пандемії

У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що пандемія коронавірусу не закінчилася, а навіть навпаки – останнім часом фіксують прискорення темпів поширення захворювання.

Як заявила глава Панамериканського регіонального відділення ВООЗ Карісса Етьєн, переломити ситуацію можуть допомогти справедливий доступ до вакцин і ефективні профілактичні заходи, передає Reuters.

«Наш регіон все ще охоплений цією пандемією … в декількох країнах Південної Америки пандемія в перші чотири місяці цього року була гірше, ніж те, з чим ми зіткнулися в 2020 році. Це показує, що ми зможемо подолати цю пандемію тільки при поєднанні швидкого і справедливого доступу до вакцин і ефективних профілактичних заходів. Ця пандемія не тільки не закінчилася, але і прискорюється», – заявила Етьєн.

Нагадаємо, індійський прем’єр-міністр Нарендра Моді у неділю заявив на тлі все гіршої епідеміологічної ситуації та нових рекордів захворюваності, що країну накрив «коронавірусний шторм».

Громадян закликали носити захисні маски вдома.

Ціни на нафту в понеділок, 26 квітня впали через побоювання, що зростання числа випадків COVID-19 в Індії знизить попит на паливо в третьому за величиною імпортері нафти у світі.

Так званий індійський штам коронавірусу вже циркулює в Туреччині і не обійде Україну. Це станеться до кінця травня, повідомив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня