Зв'язок з нами

COVID-19

У Вінниці вводять обмеження «червоної» зони через спалах коронавірусу

У Вінниці вводять обмеження «червоної» зони через спалах коронавірусу

У Вінниці вводять обмеження «червоної» зони через спалах коронавірусу

Місцева влада Вінниці через різке збільшення випадків коронавірусу запровадить у місті низку обмежень «червоної» карантинної зони – заборонять масові заходи, а також роботу спортивних і закладів культури.

«Через стрімке поширення захворюваності COVID-19… у Вінниці вводяться карантинні обмеження “червоного” рівня про заборону проведення будь-яких масових заходів і роботи спортивних закладів та закладів культури», – зазначили у Вінницькій міськраді.

Посилення обмежень почнеться із 13 березня.

Тим часом у Житомирській області, яка знаходиться в «червоній» зоні карантину, скасували всі внутрішні автобусні рейси. Міжобласні та міжнародні автобуси ще курсують за звичними маршрутами. А у Тернополі, де діє жорсткий карантин, розважальні заклади, які порушують обмеження, очікує відключення води, опалення та інших комунікацій.

Нагадаємо, у «червоній» зоні карантину станом на 11 березня залишаються чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька.

Станом на 12 березня в Україні за добу підтвердили 12 946 нових випадків коронавірусу. Це максимальний показник в 2021 році.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня