Зв'язок з нами

СВІТ

У В’єтнамі вступив на посаду новий президент. Він раніше очолював уряд

У В'єтнамі вступив на посаду новий президент. Він раніше очолював уряд

У В’єтнамі вступив на посаду новий президент. Він раніше очолював уряд

Парламент В’єтнаму обрали президентом країни Нгуєн Суан Фука, він вже прийняв присягу. Фук раніше був прем’єр-міністром.

Про це повідомляться на урядовому сайті.

Екс-прем’єр заручився підтримкою 97,5% представників парламенту.

Фук пообіцяв продовжувати прискорювати боротьбу з корупцією і марнотратством і залучити всіх людей до реалізації мети – «зробити В’єтнам сильною і процвітаючою країною до 2045 року».

Новообраний президент займав пост прем’єр-міністра В’єтнаму з 2016 року. Під його керівництвом ВВП країни виріс в 1,4 раза в порівнянні з 2015 роком.

В кінці січня В’єтнам схвалив свою першу вакцину проти COVID-19 компанії AstraZeneca. Країна тоді зіткнулася з найбільшою спалахом коронавірусу з початку пандемії.

У січні Україна та В’єтнам провели перше у 2021 році засідання міжурядової комісії. Сторони вирішили відновити роботу над угодою про зону вільної торгівлі між країнами.

Читайте також:

Парламент Косова після виборів у лютому призначив новим президентом країни 38-річну жінку, яка навчалася в США, професора права та кандидатку від правлячої партії «Ветевендосьє».

Уперше в історії Танзанії пост президента посіла жінка, 19 березня до присяги була приведена Самія Сулуху Хасан, яка раніше обіймала посаду віце-президента.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня