Зв'язок з нами

COVID-19

У Великій Британії починають робити щеплення від COVID-19 «оксфордською» вакциною

У Великій Британії починають робити щеплення від COVID-19 «оксфордською» вакциною

У Великій Британії починають робити щеплення від COVID-19 «оксфордською» вакциною

Велика Британія стане першою країною, яка почне використовувати недорогу і легко транспортабельну вакцину від COVID-19 AstraZeneca і Оксфордського університету.

Як повідомляє Reuters, вже 4 січня в шести лікарнях Англії будуть зроблені перші з приблизно 530 тисяч щеплень, підготовлених Британією. Найближчими днями програма буде поширена на сотні інших британських об’єктів, і уряд сподівається, що протягом декількох місяців буде доставлено десятки мільйонів доз.

«Це поворотний момент в нашій боротьбі з цим жахливим вірусом, і я сподіваюся, що він вселить нову надію на всіх, що кінець цієї пандемії близький», – сказав міністр охорони здоров’я Метт Хенкок.

Минулого місяця Британія стала першою країною, яка застосувала іншу вакцину виробництва Pfizer і BioNTech, яка повинна зберігатися при дуже низьких температурах. На сьогодні Британія вакцинувала нею близько мільйона осіб.

Зазначимо, вакцина Oxford/AstraZeneca дешевша і може зберігатися при температурі звичайного холодильника, що спрощує транспортування і використання.

Нагадаємо,  8 грудня в Британії почалася масова вакцинація від коронавірусу. 81-річний житель британського Ворикшира «Білл» Вільям Шекспір став другою людиною в світі, яка отримала вакцину Pfizer-BioNTech від коронавірусу поза клінічних випробувань.

Читайте також:

14 грудня у США стартувала кампанія з масової вакцинації населення від коронавірусу COVID-19. Застосовуватися будуть препарати Pfizer Inc. (SPB: PFE) і BioNTech, схвалені Управлінням зі санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів.

15 грудня у Канаді зробили перші щеплення від COVID-19 вакциною Pfizer/BioNTech. Її отримали літня жінка, що потребує тривалого догляду, та працівниця будинку для людей похилого віку.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль просить Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ) прискорити поставки вакцини від COVID до України.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов очікує, що Україна зможе отримати перші дози вакцини від COVID-19 вже в лютому 2021 року. Але зберігати одночасно можна буде лише 1 млн доз. У МОЗ планують у лютому 2021 року розпочати вакцинування населення від коронавірусної хвороби.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня