Зв'язок з нами

У ТКГ прокоментували можливість переговорів по Донбасу із терористами ОРДЛО

У ТКГ прокоментували можливість переговорів по Донбасу із терористами ОРДЛО

У ТКГ прокоментували можливість переговорів по Донбасу із терористами ОРДЛО

Україна не має наміру вести переговори з представниками «ЛДНР» «навіть в умовному просторі». Так представник України в ТКГ відреагував на нещодавню пропозицію президента РФ Володимира Путіна.

«Наша позиція принципова, вона полягає в тому, що ніяких переговорів з так званими «ЛНР» і «ДНР» не буде і не може бути, навіть в умовному просторі, в режимі« фантастика на другому поверсі», – каже речник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі «Україна 24».

Він також зазначив, що своєю пропозицією Путін дезавуював Мінські угоди.

«Путін зробив сьогодні дуже цікаву річ: він фактично дезавуював Мінські угоди. Він сказав «з республіками «ЛНР/ДНР», які Росія ніколи не визнавала до цього. Звичайно, це застереження, але ця обмовка підвішує Мінські угоди. Якщо чіплятися, це словесний вихід з Мінських угод», – заявив він.

Важливе Світ Статті Колективний «Шерхан» і звернення до Байдена: послання Путіна до нації в оцінках західних ЗМІ 22/04/2021

Нагадаємо, 20 квітня Зеленський оприлюднив відеозвернення до українців, в якому він також звернувся до президента РФ Путіна. Президент заявив, що Україна не хоче війни, але готова до неї та запропонував Путіну зустрітись «у будь-якій точці українського Донбасу». У РФ назвали заяву Зеленського такою, що не має сенсу і сказали, що Путін не буде їхати у регіон, який Зеленський навіть не контролює.

Президент РФ Владімір Путін відкинув пропозицію українського президента Володимира Зеленського зустрітись на Донбасі та запросив українського лідера на переговори у Москві.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня