Зв'язок з нами

ГРОШІ

У Техасі під час випробувань вибухнув прототип космічного корабля Маска Starship

У Техасі під час випробувань вибухнув прототип космічного корабля Маска Starship

У Техасі під час випробувань вибухнув прототип космічного корабля Маска Starship

Прототип американського пілотованого космічного корабля Starship, що розробляється для місій на Місяць і Марс, після здійснення випробувального польоту на суборбітальну висоту вибухнув під час посадки.

Трансляція відбулась на YouTube-каналі компанії.

Starship SN8 запускали з пускового комплексу в місті Бока Чика, штат Техас.

Вибух стався під час випробування на максимальне заповнення паливних баків Starship Mk1 кріогенною рідиною.

У SpaceX зазначили, що мета цих випробувань – максимальне збільшення тиску у системах – тому такий результат «не був неочікуваним».

Цей інцидент значно уповільнить розвиток проєкту Starship. Зокрема на грудень було заплановано перший випробувальний політ апарату на висоту 20 кілометрів, тепер його не буде.

Нагадаємо, 9 грудня повідомлялося, що корабель корпорації SpaceX Starship не відправили в тестовий політ, як було заплановано. Система автоматично вимкнула двигуни за секунду до старту в Техасі.

Читайте також:

24 листопада ракета-носій Falcon-9 компанії Ілона Маска SpaceX успішно вивела на низьку навколоземну орбіту 16-ту партію з 60 інтернет-супутників Starlink.

Компанія Ілона Маска SpaceX Starlink виграла тендер на забезпечення інтернетом американської глибинки. Для цього розробникам виділять 900 мільйонів доларів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня