Зв'язок з нами

ГРОШІ

У світі нарахували мільйон біткоїн-майнерів

У світі нарахували мільйон біткоїн-майнерів

У світі нарахували мільйон біткоїн-майнерів

Один мільйон біткоїн-майнерів наразі видобуває цю криптовалюту, з загальним виторгом 1,1 мільярда доларів США в січні.

«Наразі в усьому світі працює близько 1 мільйона біткоїн-майнерів», – пише видання ithome, повідомляє УНН.

Дохід біткоїн-майнерів у січні цього року сягнув приблизно 1,1 мільярда доларів США, що на 62% більше в порівнянні з груднем 2020 року, свідчать дані CoinDesk.

У січні витрати на обслуговування мережі становили 116 мільйонів доларів США, або понад 10% від загальної виручки. Станом на лютий майнери, як зазначається, можуть заробляти 6,25 біткоїнів за кожен новий видобутий блок, що приблизно дорівнює 343 750 доларам США.

У суботу, 20 лютого, ціна криптовалюти Bitcoin знову обновила історичний максимум, її вартість перевищила 57 тис. доларів за одиницю. Сьогодні ціна біткоїна перевищила 58 тис. доларів.

Раніше агентство Reuters повідомило, що ринкова капіталізація, тобто вартість всіх біткоїнів в обороті, наблизилася до одного трильйона доларів США.

За даними аналітиків, зростання криптовалюти було викликане частково ознаками зацікавленості в ній серед основних інвесторів і компаній, від Tesla Inc і Mastercard Inc до BNY Mellon.

Відзначимо, що раніше експерти пояснили, що біткоїн досяг нового рекордного максимуму після того, як банк BNY Mellon анонсував початок використання криптовалюти, заявивши, що сформує новий підрозділ, який допоможе клієнтам зберігати, передавати і випускати цифрові активи.

До цього компанія Tesla Ілона Маска інвестувала 1,5 мільярда доларів в криптовалюту.

Керівництво Tesla пояснило свої дії оновленням інвестиційної політики, ухваленої в січні. Організація може інвестувати кошти в золото, цифрові активи та інші аналоги. Компанія стверджує, що диверсифікація коштів необхідна для більшої гнучкості і максимізації прибутку. Окрім цього, у майбутньому автовиробник планує приймати біткоїн як оплату за свою продукцію.

На думку стратегів фінансового холдингу JPMorgan Chase & Co., біткоін може мати потенціал для суттєвого подальшого зростання у вартості – до 146 тис. дол. – у довгостроковій перспективі, оскільки він конкурує з золотом як клас активів.

2 грудня повідомлялося, що Верховна Рада почала розгляд законопроекту про легалізацію ринку криптовалют в Україні. Документ передбачає внесення змін до Податкового кодексу, які необхідні для легалізації ринку віртуальних активів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня