Зв'язок з нами

COVID-19

У США знайшли нові докази лабораторного походження COVID-19

У США знайшли нові докази лабораторного походження COVID-19

У США знайшли нові докази лабораторного походження COVID-19

Державний секретар США Майк Помпео повідомив, що у США з’явилися нові докази про походження коронавірусу з лабораторії в Ухані в Китаї. Її співробітники повідомляли про подібні з COVID-19 симптоми ще в 2019 році.

Про це повідомляє офіційний сайт Держдепу США.

Помпео додав, що лабораторія в Ухані вела співпрацю з військовими Китаю і проводила таємні експерименти над тваринами. Китай заявляв, що серед співробітників і студентів організації вірус не виявили.

«Щоб допомогти життєво важливій роботі слідчої групи ВООЗ, яка прибула в Китай на цьому тижні, уряд США ділиться новою інформацією про діяльність урядових лабораторій Китаю в 2019 році», – заявили в Державному департаменті США.

В Україні за минулу добу виявили 5990 нових випадків COVID-19. Видужала 8 777 пацієнтів, померли – 116. Серед захворілих – 177 дітей та 236 медпрацівників.

В місті Тяньцзінь (Китай) в морозиві компанії Tianjin Daqiaodao Food Co., Ltd знайшли коронавірус в трьох зразках продукту.

Голова комітету здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Верховної Ради Михайло Радуцький заявив, що вакцина від коронавируса в приватних клініках може коштувати 700-750 гривень. Йдеться про вакцину від китайського виробника Sinovac Biotech.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня