Зв'язок з нами

COVID-19

У США вирішили розпочати вакцинацію дітей

У США вирішили розпочати вакцинацію дітей

У США вирішили розпочати вакцинацію дітей

Наступного тижня американський регулятор видасть дозвіл на щеплення дітей від 12 до 15 років вакциною Pfizer. До вересня буде відомо, як реагують на вакцину діти від 2 років.

Як передає Голос Америки, зараз у США, як і в усьому іншому світі, щеплюється населення починаючи з 16 років. Водночас, Адміністрація  з контролю за харчами та ліками (FDA) США отримала дані дослідження, які провела компанія Pfizer. У ньому взяли участь 2260 дітей віком від 12 років, які отримали щеплення. Зазначається, що препарат показав стовідсоткову ефективність та був добре сприйнятий дитячим організмом. Також вже тривають дослідження ефективності препарату на дітях від 2 до 11 років. Результати обіцяють оприлюднити у вересні.

Раніше американські вчені застерегли від практики використання всього однієї дози вакцин Pfizer та Moderna проти COVID-19 замість двох.

Світ впорається з пандемією на початку наступного року – проте сам коронавірус не зникне. Про це повідомив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ханс Клюге

Росія проводить через підконтрольні її спецслужбам видання кампанію з дезінформації щодо західних вакцин проти коронавірусу. Зокрема поширювалися вигадані негативні новини проти препарату Pfizer. Чотири російські онлайн-платформи під керівництвом розвідслужб Росії поширювали дезінформацію про вакцини, схвалені в США.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня