Зв'язок з нами

СВІТ

У США підозрюють російських хакерів у крадіжці тисяч листів Держдепу

У США підозрюють російських хакерів у крадіжці тисяч листів Держдепу

У США підозрюють російських хакерів у крадіжці тисяч листів Держдепу

У Сполучених Штатах підозрюють російських хакерів у крадіжці тисяч листів Держдепартаменту США в минулому році. Вони могли отримати доступ до електронної пошти Бюро Держдепу у справах Європи і Євразії та Бюро у справах Східної Азії і Тихого океану.

Ці Бюро, за даними видання Politico, працюють над відносинами з союзниками США, в тому числі з НАТО, європейськими та індо-тихоокеанськими партнерами. Джерело видання повідомило, що поки немає інформації про доступ хакерів до засекреченої інформації.

Поки неясно, чи проводилися атаки через програмне забезпечення SolarWinds, яким, за даними спецслужб США, російські хакери скористалися для атак на американські структури в 2020 році.

Нагадаємо, у середині грудня стало відомо про  російську кібератаку на системи комунікацій Мінфіну США та інших урядових установ, а також приватних компаній.  У Штатах припустили, що кібершпигунство могло тривати кілька місяців. Хакери зламали програмне забезпечення SolarWinds компанії Microsoft. Це надало їм доступ до тисяч компаній і державних установ, які використовували її продукцію.

У січні спецслужби США офіційно назвали винними в масштабній кібератаці хакерів з Росії. РФ свою роль заперечує.

Сполучені Штати не обмежаться санкціями у відповідь на хакерську атаку РФ на урядові установи США і приватні компанії. Радник президента США Джейк Салліван обіцяє застосувати «повний набір інструментів».

Питання кібератаки через SolarWinds доручили заступниці радника з нацбезпеки Енн Нойбергер.

Також адміністрація президента США Джо Байдена може сформувати цільову групу для боротьби з масштабними кібератаками, «пов’язаними з Китаєм». У «Об’єднану координаційну групу» (UCG) повинні увійти ФБР, Агентство кібербезпеки і інфраструктурної безпеки (CISA) та інші.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня