Зв'язок з нами

У США оцінили можливі наслідки зустрічі Байдена з Путіним

У США оцінили можливі наслідки зустрічі Байдена з Путіним

У США оцінили можливі наслідки зустрічі Байдена з Путіним

У Білому домі майбутню зустріч Джо Байдена з Володимиром Путіним вважають хорошим кроком в деескалації та поліпшенні відносин між Вашингтоном і Москвою. Офіційного підтвердження про проведення американо-російського саміту на вищому рівні поки не було.

Про це під час регулярного брифінгу повідомила прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі.

«Вона стала б хорошим кроком вперед у відносинах, щоб провести деескалацію і гарантувати , що у нас на перспективу будуть більш стабільні відносини», – сказала Дженніфер Псакі.

Прес-секретар Білого дому додала, що поки офіційне підтвердження домовленості сторін про організацію американо-російського саміту на вищому рівні відсутнє.

Напередодні президент США Джо Байден висловив упевненість, що його зустріч з російським лідером Володимиром Путіним відбудеться в червні 2021 року. Поки точна дата і місце цієї зустрічі не визначені.

Запланована зустріч президентів США і Росії може відбутися в одній з країн Західної або Центральної Європи, причому не виключаються й такі варіанти як Азербайджан.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що можлива зустріч президента США Джо Байдена з президентом РФ Володимиром Путіним не суперечить інтересам Києва.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня