Зв'язок з нами

СВІТ

У США опублікували детальне розслідування про діяльність Коломойського

У США опублікували детальне розслідування про діяльність Коломойського

У США опублікували детальне розслідування про діяльність Коломойського

У США найбільша газета Пітсбурга опублікувала масштабне детальне розслідування про незаконні оборудки Ігоря Коломойського і його партнерів. Відомості були зібрані на основі раніше закритих судових документів, звітів федеральних органів, розмов зі співробітниками численних підприємств і інших даних.

Про це повідомляє Pittsburgh Post-Gazette.

Розслідувачі вивчили сотні документів і розкрили масштабну мережу нерухомості і підприємств на території США, контрольовану Ігорем Коломойським і партнерами.

Видання повідомило, що в 2006-2016 роках Ігор Коломойський і його партнери володіли 13 сталеливарними заводами в різних регіонах США, а їх покупка була здійснена за кошти, нібито незаконно виведені з «ПриватБанку». Також олігархові належали чотири офісні висотки в центрі Клівленда і престижний готель на 484 кімнати.

За даними видання, на сталеливарних заводах Коломойського в США був дуже низький рівень дотримання техніки безпеки і регулярно траплялися інциденти з отриманням травм співробітниками підприємств. В частині дотримання екологічних норм теж фіксувалися значні порушення.

Через погане управління значна частина заводів з часом закрилася, це в підсумку призвело до втрати значної кількості робочих місць. У деяких випадках через порушення процедури податкових відрахувань, травмовані і звільнені співробітники переживали складнощі з отриманням належних їм виплат.

На даний момент дії Ігоря Коломойського розслідуються департаментом юстиції США і правоохоронними органами України, зазначає Pittsburgh Post-Gazette.

5 березня Сполучені Штати запровадили санкції проти Ігоря Коломойського та його родини – їм заборонили в’їзд до країни.

В Офісі президента у відповідь на санкції США проти Коломойського заявили, що Україна повинна подолати систему, в якій домінують олігархи.

ЄС підтримує запровадження США санкцій проти олігарха Ігоря Коломойського за корупцію. Але запровадити аналогічні обмеження не дозволяє європейський санкційний механізм.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня