Зв'язок з нами

СВІТ

У США назвали умову запровадження нових санкцій проти «Північного потоку-2»

У США назвали умову запровадження нових санкцій проти «Північного потоку-2»

У США назвали умову запровадження нових санкцій проти «Північного потоку-2»

Керівник прес-служби Держдепу Нед Прайс назвав умову для введення нових санкцій проти російського газопроводу «Північний потік-2». США продовжують вивчати учасників добудови газопроводу.

Згідно трансляції його виступу, США введуть нові обмеження за умови, що протягом відведених на це законодавством трьох місяців американська адміністрація визначить додаткових юридичних осіб, що займаються будівництвом проекту.

«Якщо ця діяльність буде відповідати критеріям для введення санкцій, то у мене немає ніяких сумнівів в тому, що ця адміністрація виконає вимоги закону», – підкреслив Прайс.

Він також зазначив, що, якщо санкції будуть необхідні, відомство повідомить про це додатково.

Раніше повідомлялося, що в Конгресі США вимагають від Держдепу нових санкцій проти «Північного потоку – 2».

Раніше повідомлялося, що Німеччина спробує домовитися з новою адміністрацією президента США щодо скасування санкцій проти газопроводу «Північний потік-2». Уряд шукатиме «шляху діалогу» з цього питання.

Авральна прокладка росіянами газопроводу «Північний потік-2» може привести до витоку бойових отруйних речовин, похованих на дні Балтики в районі острова Бронхольм.

Роботи з укладання російського газопроводу «Північний потік-2» в водах Данії продовжили до кінця вересня. Раніше їх сподівалися закінчити до травня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня