Зв'язок з нами

СВІТ

У Росії порушили кримінальну справу проти Навального

У Росії порушили кримінальну справу проти Навального

У Росії порушили кримінальну справу проти Навального

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу проти опозиціонера Олексія Навального. Він після отруєння і лікування знаходиться в Німеччині, але збирався повернутися.

За даними РІА Новини, Навальному інкримінують розтрату 356 мільйонів рублів пожертвувань його Фонду боротьби з корупцією – нібито він використовував ці гроші на придбання особистого майна, матеріальних цінностей і оплату витрат (в тому числі відпочинку за кордоном). Сам Навальний, коментуючи повідомлення про порушення справи, написав в твіттері: «Путін, схоже, просто б’ється в істериці».

Примітно, що напередодні російська Служба виконання покарання вимагала від Навального повернутися на батьківщину, тому як 30 грудня у опозиціонера закінчується випробувальний термін у ще одній справі, і йому треба відмітитися. Відомство пригрозило, що якщо Навальний цього не зробить, воно буде клопотати в суді про заміну умовного терміну на реальний.

Раніше Bellingcat, The Insider і CNN провели спільне дослідження, назвавши імена кількох агентів ФСБ, причетних до отруєння опозиціонера Олексія Навального речовиною з групи «Новачок». На основі даних про биллинге телефонних переговорів вдалося встановити імена як мінімум восьми агентів спецслужби.

Спецслужби РФ намагалися повторно отруїти опозиціонера Олексія Навального речовиною з групи «Новачок» перед його відльотом до Берліна. Сліди були знайдені на одязі політика.

Довіра до висновку Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) про те, що російського опозиціонера Олексія Навального отруїли нервово-паралітичною речовиною «Новачок», висловили 56 країн-учасниць організації. Всього їх 193.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня