Зв'язок з нами

ГРОШІ

У робітників Google тепер є власна профспілка

У робітників Google тепер є власна профспілка

У робітників Google тепер є власна профспілка

Співробітники компанії Google Alphabet Inc створили профспілку для захисту своїх прав та дотримання етичних норм ведення бізнесу. Створення об’єднання співробітників компанії відбувається на тлі виступів окремих працівників щодо умов роботи в Google.

До її складу наразі увійшли більше 200 осіб. Лідери об’єднання вже заявили, що члени організації будуть платити внески. Останні підуть на супутні витрати, юридичну підтримку та зарплати у випадку страйків. Окрім того, йдеться в їх заяві, що діяльність профспілки буде спрямована на захист прав робітників, справедливу оплату праці та боротьбу із дискримінацією, повідомляє  Reuters.

Наразі профспілка має на меті розбудовувати свою організацію та доєднатись до Об’єднання працівників зв’язку США. Це перша профспілка серед працівників технологічних компаній.

Раніше ми писали, що генеральний прокурор штату Техас подав позов проти компанії Google за звинуваченням у порушенні антимонопольного законодавства. Google якраз і звинуватили у змові з Facebook – мовляв, компанії домовилися уникати конкуренції на ринку інтернет-реклами.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня