Зв'язок з нами

COVID-19

У РНБО пояснили, як реагуватимуть на спроби РФ дестабілізувати ситуацію

У РНБО пояснили, як реагуватимуть на спроби РФ дестабілізувати ситуацію

У РНБО пояснили, як реагуватимуть на спроби РФ дестабілізувати ситуацію

Секретар РНБО Олексій Данилов розповів, що у відомстві розглядають різні сценарії реагування на спроби Росії дестабілізувати ситуацію. В РНБО здійснюють цілодобовий моніторинг.

Про це Олексій Данилов розповів під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою, інформує прес-служба відомства.

Під час зустрічі вони обговорили ситуацію безпеки в регіоні, зокрема, в контексті ескалації російського впливу на сусідню Білорусь і підготовки до російсько-білоруських стратегічних навчань «Захід-2021».

Олексій Данилов уточнив, що апарат РНБО України здійснює цілодобовий моніторинг ситуації і розробляє різні сценарії реагування на розвиток подій.

«РФ, на жаль, не має наміру припиняти спроби дестабілізації ситуації в регіоні», – зазначив він.

Підтримка з боку стратегічних партнерів України є вкрай важливою для протидії російській гібридній загрозі, пояснив Данилов, а також висловив подяку канадській стороні за всебічну допомогу Україні.

«Канада – це наш надійний друг і партнер», – сказав він.

Посол Канади Лариса Ґаладза зазначила рішучість України в питаннях санкцій політики і зазначила, що підтримка з боку Канади на шляху до відновлення територіальної цілісності і суверенітету над тимчасово окупованими територіями України залишиться незмінною.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація завершує підготовку комплексу заходів щодо провокації українських військових у відповідь на ворожі дії уздовж лінії зіткнення на Донбасі і може почати наступ вглиб території України.

Заступник керівника Офісу президента Роман Машовець обговорив з послом Канади в Україні Ларисою Галадза російську агресію і заявив про загрозу російсько-білоруських навчань «Захід-2 021» для Європи.

Пентагон відреагував на активізацію російської армії на кордоні з Україною. Боєготовність Європейського командування армії США була підвищена до максимально можливого рівня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня