Зв'язок з нами

COVID-19

У Раді розповіли, коли та чиїм коштом вакцинуватимуть нардепів

У Раді розповіли, коли та чиїм коштом вакцинуватимуть нардепів

У Раді розповіли, коли та чиїм коштом вакцинуватимуть нардепів

Народні депутати України не підпадають під перший етап вакцинації, а під час другого зможуть зробити щеплення лише нардепи з груп ризику. Решта має вакцинуватися своїм коштом на загальних засадах.

Про це в коментарі УНН заявила перша заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук. «Нардепи не підпадають під перші два етапи вакцинації. Якщо там у когось старший вік і супутні захворювання, то так вони найшвидше зможуть в другий етап потрапити. Але не тому, що вони народні депутати, а тому, що вони люди старшого віку і у них є супутні захворювання», – вказала вона,  додавши, що решта народних обранців повинна чекати комерційну вакцинацію, яка ймовірно почнеться не раніше, ніж друге півріччя 2021 року.

Нагадаємо, перший етап вакцинації охоплюватиме медиків та військовослужбовців, а другий – людей старшого віку з супутніми захворюваннями. Вакцинація під час цих етапів буде безкоштовною.

Тим часом, стало відомо, скільки коштуватиме вакцина від коронавірусу в приватних клініках.

Україна готується отримати вакцину від коронавируса за програмою допомоги COVAX в лютому, і відразу почнеться перший етап вакцинації. Швидше за все, це буде американський препарат від Pfizer.

Українці, як і жителі Європейського союзу, будуть отримувати «паспорта» після щеплення від COVID-19. Вакцинація стартує в Україні в лютому.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня