Зв'язок з нами

ГРОШІ

У «ПриватБанку» повідомили про рекордну кількість безготівкових розрахунків у січні

У «ПриватБанку» повідомили про рекордну кількість безготівкових розрахунків у січні

У «ПриватБанку» повідомили про рекордну кількість безготівкових розрахунків у січні

У «Приватбанку» повідомили, що в січні українці здійснили рекордну кількість безготівкових розрахунків через мережу торгових терміналів банку. Минулого місяця було зафіксовано понад 137 млн покупок на 28,8 млрд гривень.

Про це повідомила прес-служба «ПриватБанку».

За словами керівника Дирекції малого і середнього бізнесу «ПриватБанку» Євгена Заіграєва, за перший місяць року українці сплатили картами найбільшу кількість за всю історію безготівкових розрахунків – майже вдвічі більше, ніж у січні 2020 року (71,9 млн), і більше, ніж рекорд в грудні 2020 року (134 млн).

За даними банку, в січні 2021 року найчастіше українці оплачували картками покупки в продуктових магазинах і супермаркетах, на які припадає 55% від загального обсягу оплат в термінальній мережі банку. Другими за обсягами cashless-оплати були аптеки (7%), за ними – магазини косметики та товарів для краси (6,2%) і магазини побутової електроніки і побутової техніки (6,1%).

У 2020 році українці сплатили картами через мережу торгових терміналів «ПриватБанку» 325 млрд грн, що на 31% більше, ніж в 2019 році (248 млрд гривень). Кількість безготівкових оплат картами і безконтактними гаджетами за минулий рік зросла на 26% – з 1,2 до 1,6 млрд транзакцій.

Зараз в мережі «ПриватБанку» працює 241 тисячі POS-терміналів. Майже 90% POS-терміналів приймають безконтактні платежі картками або смартфонами.

У листопаді 2020 року повідомлялося, що з початку року 54% всіх безготівкових платежів становили безконтактні операції, в 2019-му році вони становили лише третину.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня