Зв'язок з нами

ГРОШІ

У посольстві США повідомили про пріоритетність допомоги Україні в питанні вакцинації

У посольстві США повідомили про пріоритетність допомоги Україні в питанні вакцинації

У посольстві США повідомили про пріоритетність допомоги Україні в питанні вакцинації

Посол України в США Володимир Єльченко провів відеоконференцію з Помічником Адміністратора USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) з питань Європи та Євразії Броком Бірманом і старшим заступником помічника адміністратора Марго Елліс. Представники Агентства запевнили, що Україна знаходиться серед пріоритетів USAID.

Як повідомляє прес-служба Посольства України в США, сторони обговорили питання надання Україні технічної допомоги для проведення вакцинації населення проти COVID-19 і створення в Україні відповідної для цього інфраструктури. Також сторони домовилися про подальшу координацію зусиль спрямовану на надання гуманітарної та екстреної медичної допомоги Україні у зв’язку з COVID-19.

Раніше голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький назвав категорії осіб, яких першими будуть вакцинувати від коронавірусу в Україні. Він додав, що всі вакцини, які закупить держава, будуть безкоштовними.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов підписав технічні документи з глобальним механізмом COVAX. В рамках цього механізму Україна отримає 8 мільйонів доз вакцин від коронавірусу, яких вистачить на 4 млн населення. На першочергову безкоштовну вакцинацію можуть розраховувати українці із груп ризику.

В Україні визначено чіткий перелік країн, у яких можна купувати вакцину від коронавірусу. Україна може купувати препарат тільки у тих країн, які мають жорстку регуляторну політику.

Перша партія вакцин проти коронавірусу може надійти до України уже у січні 2021 року.

Але навіть якщо Україна отримає вакцину від коронавірусу навесні, масова вакцинація населення розпочнеться не раніше середини 2021 року, попередили в РНБО.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня