Зв'язок з нами

СВІТ

У популярному собачому кормі знайшли небезпечні речовини, загинули десятки тварин

У популярному собачому кормі знайшли небезпечні речовини, загинули десятки тварин

У популярному собачому кормі знайшли небезпечні речовини, загинули десятки тварин

Американська компанія Midwestern Pet Foods відкликає корм для собак Sportmix та низку інших після того як від нього загинуло 70 та захворіло ще 80 домашніх тварин.

Управління США з санітарного догляду якості харчів і медикаментів розслідує масові смерті улюбленців. Результати тестів показали, що у кормах присутні небезпечні афлатоксини – побічні продукти цвілі грибків, яка росте на кукурудзі та зернових. Вони вражають печінку та можуть викликати блювота, млявість і втрату апетиту, пише BBC.

Спочатку хотіли відкликати партію Sportmix, однак згодом вирішили вилучити з продажу інші сухі корми для собак і котів від Midwestern Pet Foods: Pro Pac Originals, Splash, Sportstrail and Nunn Better.

Виробник кормів готує ретельну перевірку та наполягає, що це перший випадок з 1926 року.

Раніше у Києві з’явився автомат для обміну пластику на корм для тварин. Щоб скористатися автоматом, потрібно зім’яти пляшку та зняти кришку, замість неї у блюдечко внизу висиплеться корм для бездомних тваринок.

Як повідомлялось, кількість диких тварин, які загинули в Австралії внаслідок катастрофічних лісових пожеж, перевищила 1 мільярд.  А у РФ на узбережжі Камчатки загинули сотні морських тварин. У районі Халактирського пляжу виявили перевищення допустимої концентрації фенолу у два рази й нафтопродуктів — у чотири рази.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня