Зв'язок з нами

COVID-19

У Польщі більше 2 млн людей отримали дві дози вакцини від коронавірусу

У Польщі більше 2 млн людей отримали дві дози вакцини від коронавірусу

У Польщі більше 2 млн людей отримали дві дози вакцини від коронавірусу

У Польщі вже більше 2 млн осіб отримали щеплення від коронавірусу обома дозами.

Про це повідомив керівник канцелярії прем’єра Міхал Дворжик, пише видання PAP.

«Ми закликаємо тих, чия черга надійшла, записуватися на доступні дати», – додав він.

Фінальні цифри щодо вакцинації за понеділок ще не оприлюднені. На ранок 29 березня щеплених другою дозою було близько 1 992 600, а першою дозою – понад 5,8 млн.

В середині квітня Польща розраховує отримати перші дози вакцини Janssen (Johnson & Johnson) – останньої із затверджених у ЄС.

З минулого тижня у Польщі почалася реєстрація на щеплення людей, старших 60 років.

Речник уряду Пьотр Мюллер заявив, що до кінця червня принаймні першою дозою розраховують вакцинувати щонайменш 10 млн осіб.

Минулий тиждень у Польщі позначився новими рекордними показниками заражень за увесь час епідемії. Найвищий зареєстрували у п’ятницю – понад 35 тисяч нових випадків.

З 29 березня в країні почали перевозити коронахворих між регіонами через нестачу місць у лікарнях.

Читайте також:

Польща з 30 березня вводить обов’язковий карантин для всіх громадян країн, що не входять до Шенгенської зони. Тести, зроблені не в Польщі, враховуватися більше не будуть.

Польська влада та бізнес очікують, що у 2021 році у країні зросте кількість медпрацівників з-за меж ЄС, зокрема і України, завдяки закону про спрощене працевлаштування.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2020 року польський президент Анджей Дуда підписав закон про полегшення працевлаштування у країні іноземних медичних працівників у рамках боротьби з пандемією COVID-19.

Новий коронавірусний закон у Польщі спростить прийом на роботу лікарів та медперсоналу з-за меж ЄС, однак зарплата іноземних медиків буде меншою, ніж у польських, зазначив глава канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчик.

Якщо держава не дасть гідної зарплати та умов праці для медиків, вони виїдуть з України, попередив глава МОЗ Максим Степанов.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня