Зв'язок з нами

СВІТ

У Північній Кореї запровадили смертну кару за південнокорейські серіали

У Північній Кореї запровадили смертну кару за південнокорейські серіали

У Північній Кореї запровадили смертну кару за південнокорейські серіали

КНДР запровадила кримінальну відповідальність за сприяння культурної експансії Південної Кореї. Відтепер навіть за перегляд фільмів південнокорейського виробництва можна отримати 15 років тюрми, а за їх контрабанду передбачена смертна кара.

Це випливає з таємних документів, які отримало у своєму розпорядженні видання Rimjingang. Згідно з ними, в Північній Кореї 4 грудня 2020 року ухвалили закон про «усунення реакційних думок і культури», спрямований на боротьбу з південнокорейською культурною експансією.  Під нею розуміють перегляд південнокорейських фільмів і серіалів, читання південнокорейських книг і навіть вживання південнокорейського сленгу. Зокрема сам лідер КНДР Кім Чен Ин у своєму виступі розкритикував нову моду серед північнокорейської молоді використовувати південнокорейський сленг.

Відтепер за друк тексту південнокорейською мовою передбачені два роки громадських робіт. Кого піймають на перегляді фільмів чи серіалів або читанні книг із Південної Кореї, загрожує 15-річне ув’язнення. Контрабандистів та поширювачів такого товару чекає страта.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року на пленумі Центрального комітету Трудової партії Кореї було вирішено, що у разі смерті Кім Чен Ина, його посаду займе сестра Кім Йо Чжон.

У квітні 2020 року Кім Чен Ин зник і з’являвся на публіці 20 днів. Це породило багато чуток про благополуччя лідера. Американські ЗМІ повідомляли, що він помер 11 квітня після невдалої операції. Також з’являлася інформація, що начебто його здоров’я погіршилося після операції на серці.

Однак 2 травня лідер Північної Кореї таки з’явився на публіці.

Пізніше західна преса припустила, що Кім Чен Ин переховується через страх захворіти коронавірусом.

Вісім місяців тому Північна Корея закрила кордони та ізолювалася від світу. Уряд країни стверджує, що у них не було випадків зараження вірусом, однак аналітики вважають це малоймовірним.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня