Зв'язок з нами

СВІТ

У переможниці конкурсу «Місіс Шрі-Ланка» забрали корону відразу на сцені. Її запідозрили у розлученні з чоловіком

У переможниці конкурсу «Місіс Шрі-Ланка» забрали корону відразу на сцені. Її запідозрили у розлученні з чоловіком

У переможниці конкурсу «Місіс Шрі-Ланка» забрали корону відразу на сцені. Її запідозрили у розлученні з чоловіком

Конкурс краси «Місіс Шрі-Ланка» завершився скандалом. У переможниці забрали корону відразу на сцені, оскільки її запідозрили в тому, що вона розлучена.

У конкурсі можуть брати участь лише заміжні жінки, повідомляє BBC.

Переможницею спершу оголосили Пушпіку Де Сільву, на її голові закріпили призову корону. Однак через декілька хвилин переможниця 2019 року Кароліна Журі вирішила зробити оголошення.

За її словами, Де Сільва не може отримати звання Місіс Шрі-Ланка, оскільки вона розлучена. Тому корону треба передати учасниці, яка посіла друге місце.

Кароліна Журі спершу без успіху намагалася зняти корону з Де Сільви. Врешті-решт корону зняли й передали новій переможниці, а Де Сільва пішла зі сцени.

Організатори конкурсу вибачилися перед Де Сільвою та повернули їй титул і корону. Переможниця розповіла, що вона не розлучена, але зараз не проживає зі своїм чоловіком.

За словами Де Сільви, вона зазнала травми голови через інцидент на сцені, а також пообіцяла звернутися до суду через образливий спосіб поводження з нею.

«На Шрі-Ланці багато самотніх мам, які страждають, як і я. Ця корона присвячена одиноким матерям, яким доводиться самим виховувати дітей», — заявила Де Сільва після інциденту.

Наразі поліція розпочала розслідування ситуації на конкурсі й уже допитала Кароліну Журі та організатора «Місіс Шрі-Ланка».

«Місіс світу» — це конкурс краси для заміжніх жінок, аналогічний конкурсу «Міс світу». Його організовують із 1985 року.

Читайте також:

Переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт-2020» Єлизавета Ястремська може не потрапити на головний міжнародний конкурс краси «Міс Всесвіт». Дівчині відмовили у візі до США, де у Маямі 16 травня має відбутись свято жіночої краси.

Примітно, що це вже вдруге переможниці «Міс Україна Всесвіт» відмовляють у візі до США. 2019 року візу з першого разу не отримала переможниця Анастасія Суббота. Тоді їй спочатку відмовили, через те що її матір живе у США.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня